JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Ukrainian English Polish
Menu

 

 

                                                                                                                                              

 

Книжкові виставки

еней9 вересня 2019 року відзначаємо 250–річчя від дня народження фундатора нової української літератури - Івана Петровича Котляревського. Його твори — історичний злам у розвитку української літератури, початок нового її етапу. Він перший звернувся до животворних джерел народної мови, зробив її літературною, використав багатющі скарби фольклору та етнографії свого народу. У бібліотеці ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» організована книжкова виставка «Світоч людської доброти» та обговорення поеми  І.П. Котляревського «Енеїда».

світоч

                       11 вересня  - день визволення Гадяча від німецько-фашистських загарбників.

        Полтавщина 75 років тому - протягом усього 1943 року - була однією із найгарячіших точок не лише за масштабами боїв на території колишнього СРСР, а й бойових дій всієї Другої світової війни. Так 11 вересня, коли було звільнено Гадяч, війська Степового фронту просунулися у напрямку Полтави на 5-8 км. Протягом наступних днів на 7-10 км. У цей знаменний день ми висловлюємо слова вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, складаємо шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали підіймати Україну з руїн, та згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

літопис        Організований перегляд літератури: «Визволення Гадяччини від фашистських загарбників».

        22 вересня– День партизанської  слави  вперше встановлений Указом Президента України № 1020/2001 від 30.10.2001.

        У бібліотеці ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» організована  книжкова виставка, присвячена цій даті. День партизанської слави відзначається у всіх регіонах України як данина всенародної  поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Великої Вітчизняної війни боровся за свободу своєї країни, свого народу ,не шкодуючи ні сил, ні власного життя.

уклін

        6 жовтня- День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми перемогами.

        Ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті. Наукові здобутки викладачів училища, якісна підготовка випускників перемоги учнів на олімпіадах і конкурсах – все це свідчить про те, що освіта регіону постійно підвищує свої якісні показники, повністю забезпечує потреби громадян. У бібліотеці організована книжкова виставка «Шана  вам, працівники освіти!», присвячена цій даті.

освіта

 

        14 жовтня українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. На цю ж дату також припадають такі значущі для України свята, як День захисника України і День українського козацтва.День захисника України – наймолодше із трьох свят, які українці відзначають 14 жовтня. 

                    204 209

        Організована книжкова виставка, яка присвячена цій даті.

зах

       

        Щорічно, 28 жовтня, увесь український народ відзначає знаменну та довгоочікувану подію - День визволення України від фашистських загарбників.

            памятник      група

        30 жовтня в ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» в гуртожитку училища бібліотекарем спільно з вихователями та учнями було проведено  тематичний вечір «Славетному подвигу немає забуття». Також організована книжкова виставка «Подвиг героїв безсмертний» та перегляд фільму, присвячений цій даті.

подвиг

                  подвал  маг

                  рой  піс

9 листопада- День Української писемності та мови в бібліотеці організована книжкова виставка: «Наша мова калинова»

мова

Бібліотекар: Рой В. П.

     

 

Go to top