JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Ukrainian English Polish
Menu

« Читайте! Нехай у вашому житті не буде

жодного дня, коли б ви не прочитали

хоча б сторінки з нової книги»

К.Паустовський.

Бібліотекар ДНЗ « Гадяцького ВПАУ» -  Рой Віра Петрівна. Стаж роботи  в бібліотеці - 38 років, в училищі -29 років. Протягом навчального року бібліотека працювала в тісному  контакті з педагогічним колективом училища.

Методична проблема бібліотеки: «Застосування новітніх технологій у роботі бібліотекаря  спрямованій на професійну орієнтацію учнів»

Для підвищення професійного рівня  бібліотекар підготувала  «Портфоліо  бібліотекаря» ( опис досвіду роботи), де описана інформація про бібліотеку, інформаційно - маркетингова діяльність бібліотеки, книжкові виставки, тематичні папки, сценарії масових заходів, бібліотечні уроки, копії публікацій  у засобах масової інформації, зразки створення  бібліографічних посібників, буклетів, бюлетенів. Відвідування  інших бібліотек з метою обміном досвідом.

1

Наша Бібліотека

2

Бібліотека ДНЗ « Гадяцького  ВПАУ» теж взяла участь у проведенні декади бібліотеки.

В  навчальному корпусі організована книжкова виставка: « Диво, створене людиною», а в бібліотеці організована ілюстрована книжкова виставка до міжнародного дня рідної мови: « Душа народу  бринить у слові». Виставка складається із трьох розділів.

У розділі «Ну що б, здавалося, слова…» представлені книги та публікації з  газетно – журнальних видань, в яких розглядаються питання значення мови в житті людини.

У розділі «Пісня – душа народу» представлені книги із серії «Народні джерела», українські пісні, українські жартівливі пісні, романси.

Розділ: Народ скаже – як зав’яже»  пропонує читачам ознайомитися з кращими зразками української поетичної творчості, обрядовою поезією,малими прозовими жанрами – прислів’ями, загадками, скоромовками.

3

Районна бібліотека ім. Лесі Українки  запросила учнів на «День відкритих дверей», де було проведено екскурсію по бібліотеці для учнів І курсу.

4

В читальному залі бібліотеки училища, спільно з вихователями проведено  Урок–застереження «Вибери життя».

Мета цього заходу: формувати в учнів знання і переконання про шкідливість наркотиків, алкоголю та паління, сприяти розвитку потреби робити  відповідні висновки: виховувати вміння звертатися до свого досвіду, потяг до здорового способу життя.

Учасникам конкурсу дають за тиждень підготувати п’ятихвилинну промову:

Перша промова: - «Наркоманія позбавляє життя»

Друга промова:  - «Відмова від шкідливих звичок»

Третя промова:  - «Зупиніться!»

Четверта промова: - «Геть згубні звички»

П’ята промова: -  «Головне,щоб не стало пізно»

Шоста промова: -  «Замислись і зроби для себе відповідні висновки»

До цього заходу організована книжкова виставка: «Вибери життя». Показ презентації:  «Здоров’я та шкідливі звички  - несумісні поняття».

5

В групах проведено бесіду «Чи не втратила книга свою актуальність в комп’ютерну еру».

До 200 – річчя Т.Г. Шевченка проведено  Літературно–мистецький альманах

«Не поет – бо це ж до болю мало…

Він, ким зайнялось і запалало»,  був створений бук трейлер «Кобзар – реліквія українського народу».

6

21 жовтня 2014 року ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» святкувало 60 – річчя від дня заснування, саме цього року була створена і бібліотека. Бібліотека має найміцніший зв'язок. що з’єднує минулі,теперішні та майбутні покоління в одне велике історичне живе ціле.

7

Сухомлинський В.О. сказав:

«Людина, для якої книжка вже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною».

На сьогодні книжковий фонд бібліотеки складає понад 25000 тис примірників, обслуговуються 650 читачів. Сучасні інформаційні технології, оперативність, швидкість, якість виконання запитів  учнів, викладачів, майстрів – це бібліотека сьогодні.

Бібліотека не тільки місце зберігання та читання книг, журналів – паперових, або електронних – і не просто точка доступу до мережі Інтернет чи місце, де можна знайти потрібну інформацію. Насамперед бібліотеку створюють її читачі. Адже без них вона не житиме! Приходьте до бібліотеки – і тоді ваше життя стане яскравішим, багатшим, цікавішим!

Go to top