JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Ukrainian English Polish
Menu

 

       Ось і закінчилося веселе літо, знову завітала до нас осінь. А разом з нею і наше традиційне свято – День першого дзвоника нового навчального року. Нині першовересень зібрав на святкову лінійку педагогів, учнів, батьків, гостей ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».

 

    Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий та тернистий шлях до знань, нових звершень та самостійного життя
        Наша дружня родина радо прийняла поповнення першокурсників.

1вер4 1вер6

     Вітальними словами, побажаннями щасливого старту у новому навчальному році розпочав урочисту лінійку директор училища Мигаль Олександр Миколайович, а також закликав учнів сумлінно працювати, вчитися, переборювати труднощі, прославляти навчальний заклад творчими досягненнями, спортивними рекордами, найкращими знаннями.

1вер          Тож шановні педагоги, дорогі учні!

       Щиро вітаємо вас з початком навчального року.Бажаємо здобувачам освіти підкорити нові вершини, досягти поставленої мети, зустріти щирих та надійних друзів.

       Найщиріші слова подяки- педагогічному колективу, який щедро ділиться своїми знаннями, виховуючи справжніх професіоналів, патріотів нашої держави.
       Нехай світлим та плідним буде цей рік для кожного з вас!

1вер1 1вер2

1вер3 1вер5

1вер7 1вер9

                                 1вер8 1вер10

                                 1вер11 1вер13

1вер12 1вер14 1вер15

Go to top