JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Ukrainian English Polish
Menu

       Вибір професії та оволодіння нею є одним із найважливіших кроків у житті. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносити радість, моральне задоволення та матеріальний достаток - одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини.

     

      19 червня пройшла державна кваліфікаційна атестація у здобувачів освіти  які навчаються за професією “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Машиніст крана автомобільного. Водій автотранспортних засобів(категорія С)”.

       Голова комісії, Куць Григорій Іванович, голова правління Гадяцького ПАТ АТП 15337, наголосив на тому, що професія, яку отримали юнаки  у стінах навчального закладу одна із затребуваних на ринку праці та відзначив досить високий рівень підготовки випускників.

       Виконуючий обов’язки директора Бондаренко Віталій Миколайович звернувся з вітальним словом та відзначив, що отримане  ремесло допоможе випускникам на шляху подальшої особистісної та професійної реалізації.

       Запрошуємо випускників 9-х класів продовжити навчання у нашому навчальному закладі з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Машиніст крана автомобільного. Водій автотранспортних засобів(категорія С)» педагогічний колектив училища допоможе вам здобути одну з найбільш популярних професій сьогодення.

кран кран1 

кран2 кран3

Go to top