JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

             Ми живемо в епоху величезного впливу науково-технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності. Ледве встигають появитись нові технології, як вони стають застарілими, і їх замінюють ще новіші. Тому, щоб бути конкурентоздатним у своїй галузі, кожний фахівець повинен досконало володіти сучасними інформаційними та комунікативними технологіями. Одним з важливих засобів зацікавлення здобувачів навчанням є проведення різного роду змагань.

           11 листопада 2019 року 24 здобувача ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ»  взяли  участь у Міжнародному  конкурсі  з інформатики та комп’ютерної грамотності  «Бобер 2019» на чолі координатора конкурсу «Бобер» Кириченко Наталії Миколаївни.

         боб1 боб2 

         боб3  боб4

         боб5  боб6 

         боб7   боб8

Викладач спецдисциплін Кириченко Н. М.

    «Народ, що не усвідомлює значення рідної мови для свого вищого духовного життя і сам її покидає й відрікається, виконує над собою самовбивство»           (Шафраник).

    Найперша і найголовніша ознака індивідуальності людини – це його мова. У ній мудрість і пам’ять тисячоліть. У ній щирість, радощі й печаль народу, його труд і піт, кров і сміх.

     Напередодні Дня української писемності та мови працівники та учні навчального закладу долучилися  до традиційної акції “Всеукраїнський радіодиктант національної єдності“.
     Пам’ятаймо нашу історію, бережімо рідну мову, яка є одна з найдавніших, найрозвиненіших  і наймелодійніших у світі, і не забуваймо, що ми творці сьогодення та майбутнього!

             д1     д3 

д2    д4

Викладач Зорило Н. М.

 

      5 листопада 2019 викладачі та учні нашого навчального  закладу ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»  разом з представниками Гадяцької міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ підготували і провели профорієнтаційний квест «Зустріч з професією», у якому взяли участь учні 8 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 ім. І. Виговського.

       Учасники пройшли всі випробування, дізналися багато цікавого про професії «Кухар. Пекар», «Кухар. Кондитер», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Оператор комп’ютерного  набору» та «Водій автотранспортних засобів», отримали позитивні емоції.

  кв1  кв2

  кв3 кв4

                          кв5  кв6

 

       Такі заходи дають змогу розкрити потенціал учнів та допомагають зробити правильний вибір майбутньої професії, яку вони можуть здобути у Державному навчальному закладі «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».

        ЗАПРОШУЄМО ДО НАШОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ!

кв7

                 

Викладач спецдисциплін Бєлінська В. А.

     Здобувачі освіти ДНЗ " ВПАУ" взяли участь в урочистому мітингу з нагоди 75-ї річниці визволення України від фашиських загарбників.

      Заступник директора з ВР  Бутенко Ю. О.

група  памятник

                                                                                                                            

    Автомобіліст – професія особлива, зі своїми традиціями. Це - дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму.

    Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом. Це офіційне свято всіх працівників дорожньо- транспортної галузі в цілому.

    В Україні цей день був закріплений Указом Президента України від 13-го жовтня 1993-го року № 452/93 , відзначається щорічно  в останню неділю жовтня і  носить назву «День автомобіліста і дорожника».

    Наш навчальний заклад готує водіїв автотранспортних засобів з 1954 року.

    Напередодні, з нагоди свята, на урочистому заході нагороджено Грамотою навчального закладу "ДНЗ Гадяцьке вище професійне аграрне училище", за якісну підготовку робітників для галузі автомобільного транспорту, майстра виробничого навчання Прохорова А. А. 

прхор

 

   Також вручили Подяку навчального закладу, за добросовісне вивчення предметів  з підготовки водіїв автотранспорних засобів, учню групи № 35 Цілуйку Іллі

  З метою  покращення методичної та навчальної роботи ,навчальному полігону подарували та вручили старшому мастру Жарку В. М. - ноутбук.

жарко

    Привітав присутніх з прийдешнім святом директор училища ,Заслужений працівник освіти України, Мигаль О. М., з напутнім словом виступив  голова методичної комісії з професії "Слюсар з ремонту колісного транспорного засобу", "Машиніст крана автомобільного", "Водій автотранспорних засобів категорії "В" "С" ,Треба В. М.

imgonline com ua Resize qSRQTrZ1YvSmH  Треба 

Захід закінчився на позитивній ноті та пісенним привітанням.

песня

Шановні автомобілісти, професіонали, любителі або тільки початківці, вітаємо вас з вашим професійним святом і бажаємо вам всього найкращого зараз і в майбутньому!

Сторінка 1 із 19

Go to top