JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Menu

Краса привертала увагу людей з найдавніших часів. У ній вбачали прояв чогось неземного й божественного. Тому люди для «ідеального вигляду» використовують косметику. А чи задумувалися ви коли-небудь на  скільки це безпечно? Саме це питання учні ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» вирішили дослідити.

Із цією метою в рамках тижня  предметів природничо-математичного циклу був проведений захід «Косметичні засоби - краса чи шкода для здоров’я?» під  керівництвом викладача хімії Ю.В. Демченко та за участі учнів:

  1. Алімарданова Надія гр. №17
  2. Коваленко Анна гр. №47
  3. Крія Альбіна гр. №29
  4. Ковтун Марина гр. №17
  5. Мельник Юлія гр. №47

Важливим етапом у підготовці до заходу була дослідницька робота учнів, що полягала у пошуку цікавої інформації про історію походження косметики від першоджерел до сьогодення.

Родзинкою заходу було те, що за допомогою цифрового вимірювального комплексу Еinstein юні дослідники спільно з викладачем визначали рівень рН косметичних засобів, якими кожен з нас користується щодня, та «hand-made» засобу для обличчя.

Цифровий вимірювальний комплекс Еinstein – це міні-лабораторія, що містить  бездротовий реєстратор даних нового типу, оснащений багатьма датчиками, призначеними для вимірювання частоти сердечних скорочень, вологості, освітлення, УФ-випромінювання, тиску, температури, рН, електропровідності, сили струму тощо.  Комплекс дозволяє проводити велику кількість різноманітних дослідів, перетворюючи звичайний комп'ютер, планшет чи смартфон у повноцінну цифрову природничо-наукову лабораторію. Отримані дані фізичних величин відразу відображаються на моніторах у вигляді графічної залежності. Найголовніша перевага цифрового комплексу – це те, що Він дозволяє отримати результати дуже високої точності.

Захід пройшов цікаво та змістовно. По закінченню за результатами дослідження було зроблено  висновок: не всі косметичні засоби є достатньо безпечними для нашої шкіри і організму загалом, тому не варто довіряти всім виробникам і міфам.

Викладач хімії Ю.В. Демченко

imgonline com ua Resize vT7Q5KwTpt

 imgonline com ua Resize BJVurPBm87WDJ imgonline com ua Resize C8obMU0N9Eqxb2 
 imgonline com ua Resize jpbTMK8EUgOzrD  imgonline com ua Resize Qxmwq4PsadF
 imgonline com ua Resize ozbS4qyKPzuX  imgonline com ua Resize thx3BNxjZduL
Go to top